نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: احساس میکنم دیگه بهش علاقه ندارم. باهاش تموم کنم؟

1318
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44310
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس میکنم دیگه بهش علاقه ندارم. باهاش تموم کنم؟

سلام دوستان. من یک دختر ۱۹ ساله ام و دوست پسرم ۲۰ سالشه. به دلیل یک سری مسائل احساس میکنم دیگه مثل قدیم دوسش ندارم. حتی یک صدم حسی که قبلا داشتم هم الان بهش ندارم. وقتی بهم میگه دوستت دارم واقعا عذاب میکشم هم از شنیدنش و ده برابر بیشتر عذاب میکشم از این که باید به دروغ بهش بگم منم. نمیتونم این رابطه رو تموم کنم چون به من خیلی وابسته‌س و دلم براش میسوزه چون چندباری که جدا شده بودیم خیلی داغون بود و واقعا عذاب وجدان گرفتم چون خودم یک بار ترک شدم و احساس مرگ میکردم. میترسم واقعا از این که حالش بد بشه. میترسم که تنها بشه. از یک طرفی هم اولش که شروع کرده بودیم به قرار گذاشتن با هم عهد بستیم اگه دیگه اون یکی رو دوست نداشتیم یا به یکی دیگه علاقه مند شدیم ول کنیم همو. الان احساس عذاب وجدان و ترس داره از درون منو میخوره. هرکاری میکنم تا از حرف زدن باهاش فرار کنم. الان یک سال و سه ماهه که با همیم و از وقتی کرونا شروع شد کلا همو ۳ بار دیدیم. همین یکی دو هفته پیش هم دیدمش و گفتم شاید بخاطر دوری سرد شدم ولی بازم همون حس رو داشتم. چیکار باید بکنم؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : احساس میکنم دیگه بهش علاقه ندارم. باهاش تموم کنم؟

سلام
    صراحتاً بهش بگو. بدترین احساس در رابطه احساس ترحم و دلسوزیه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Marsh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یک دختر ۱۹ ساله ام و دوست پسرم ۲۰ سالشه. به دلیل یک سری مسائل احساس میکنم دیگه مثل قدیم دوسش ندارم. حتی یک صدم حسی که قبلا داشتم هم الان بهش ندارم. وقتی بهم میگه دوستت دارم واقعا عذاب میکشم هم از شنیدنش و ده برابر بیشتر عذاب میکشم از این که باید به دروغ بهش بگم منم. نمیتونم این رابطه رو تموم کنم چون به من خیلی وابسته‌س و دلم براش میسوزه چون چندباری که جدا شده بودیم خیلی داغون بود و واقعا عذاب وجدان گرفتم چون خودم یک بار ترک شدم و احساس مرگ میکردم. میترسم واقعا از این که حالش بد بشه. میترسم که تنها بشه. از یک طرفی هم اولش که شروع کرده بودیم به قرار گذاشتن با هم عهد بستیم اگه دیگه اون یکی رو دوست نداشتیم یا به یکی دیگه علاقه مند شدیم ول کنیم همو. الان احساس عذاب وجدان و ترس داره از درون منو میخوره. هرکاری میکنم تا از حرف زدن باهاش فرار کنم. الان یک سال و سه ماهه که با همیم و از وقتی کرونا شروع شد کلا همو ۳ بار دیدیم. همین یکی دو هفته پیش هم دیدمش و گفتم شاید بخاطر دوری سرد شدم ولی بازم همون حس رو داشتم. چیکار باید بکنم؟؟
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

دراین خصوص باید با صراحت با ایشون صحبت کنی و این رابطه رو خاتمه بدی ، درواقع روابط حتی اگر خوب پیش برن اما برپایه و چهارچوب ازدواج نباشن باید خاتمه داده بشه چون برای هر دو طرف آسیب زاست و تنها باعث وابستگی میشه
    دراین مسیر در صورتی که هر کدام از شما احساسات نا به سامان و ناراحتی زیادی رو تجربه میکنید ، بهتره به روانشناس مراجعه حضوری کنید تا مداخلات لازم انجام بشه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیزم شماها در اوج نوجوانی وارد این راتباط شده اید و این باعث می شود که بخواهید هیجانی در مورد این روابط تصمیم گیری کنید بدون اینکه به شرایط سنیتان توجه داشته باشید در کنار اینکه چون در اوج نوجوانی قرار دارید این احساسات را با شدت بیشتری تجربه می کنید و این وابستگی بیشتری ایجاد می کند در کنار خیالپردازی که در این سن وجود دارد .
    در این مسیر دقت کنید که شماها با تشکیل هویت و حضور در اجتماعات بزرگ تر و رشد بیشتر این باعث می شود که شماها با افکار و احساسات جدید روبرو شوید به همین دلیل بیان می شود که در نوجوانی وارد در مورد این احساسات و روابط تصمیم گیری نکنید.
    در زمان فعلی نیز بهتر است که در احترام به ایشان بیان کنید که تمایلی به ادامه این رابطه ندارید و می خواهید تصمیم گیری در این موراد را به اینده واگذرا کنید ادامه این رابطه حتی از روی دلسوزی باعث وابستگی بیشتر می شود و این باعث می شود ترک رابطه هر روز سخت تر شود پس بهتر است در احترام به احساسات یکدیگر در مورد ادامه و یا ترک رابطه تصمیم گیری کنید در هرصورت این روابط بیشتر مجازی می باشد و بیشتر بر اساس تخیلات فردی پیش می رود.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد